060 | ZLOMKY
SUKDOLÁK Pavel (1925)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Pastel na papíře, 57,5 x 49,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Pavel Sukdolák.